En sprudlende lærergjeng gjør sitt beste for at enhver skoledag skal bli en bra dag både faglig og sosialt.

Om du ønsker å bli bedre kjent med den enkelte kan du trykke på navnet å lese mer.

 

Rektor Per Morten Wiig
E-post: rektor@haugetun.no
Tlf. 69362722 Mob. 97041021
 
Inspektør Irene Strand Østli
E-post: irene@haugetun.no
Tlf. 69362723, mob. 95960609
 
Lærer Tormod Skolt
E-post: tormod@haugetun.no
Tlf. 69362731, mob. 90965377
 
Lærer Eivind Storeheier
E-post: eivind@haugetun.no
Tlf. 69362732, mob. 98839520
 
Lærer Bernt Inge Steinsland
E-post: bernt@haugetun.no
Tlf. 69362731, mob. 90202308
 
Lærer Athanassios Lazarides
E-post: sakis@haugetun.no
Tlf. 69362726, mob. 45074985
 
Lærer Berit Kopperud Grønli
E-post: berit@haugetun.no
Tlf. 69362733, mob. 95771850
Lærer Leif Bråten
E-post: leif@haugetun.no
Tlf. mob. 93459796
 
Lærer Annika Kolshus
E-post: annika@haugetun.no
Tlf. 69362727, mob. 40224636
 
Lærer Anne Margrethe Lilleheier
E-post: anne@haugetun.no 
Tlf. 69362734 Mob. 95800863
 
Lærer Finn Oscar Holøs
E-post: oscar@haugetun.no
Tlf. 69362730, mob. 95906062
 
Lærer Maren Palotta
E-post: maren@haugetun.no
Tlf. 69362728, mob. 95830607
 
Lærer Erik Øysæd
E-post: erik@haugetun.no  
Tlf. 91550437
 
Internatleder Lin-Katrin Mørken
E-post: lin@haugetun.no
Tlf. 69362725, mob. 95776595